Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znam dobrą wróżkę! Wierzycie we wróżby?

Utworzony przez Ilona, 27 lipca 2011 r. o 18:50
Cześć, ostatnio skusiłam się na wróżbę! Napisałam do takiej jednej, zadałam tam konkretne pytania a ona mi odpisała. Trochę jestem w szoku, nic jej wogóle nie pisałam o sobieczy tam coś, a ona napisała jakby mnie znała. Mogę polecić bo dosyć sensownie napisała i kilka faktów już po, także chyba dobrze wróży. wrozka.witalissa@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kurcze, źle podałam wrozka.vitalissa@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
شركة تنظيف بالمدينة المنورة
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
شركة تنظيف بالمدينة المنورة شركة تنظيف شقق بالمدينة المنورة شركة تنظيف منازل بالمدينة المنورة شركة تنظيف فلل بالمدينة المنورة شركة تنظيف عمائر بالمدينة المنورة شركة تنظيف سجاد بالمدينة المنورة شركة تنظيف كنب بالمدينة المنورة تنظيف خزانات بالمدينة المنورة شركة تنظيف خزانات بالمدينة المنورة [/ ورل] شركة غسيل خزانات بالمدينة المنورة [/ ورل] شركة تعقيم خزانات بالمدينة المنورة [/ ورل]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
نقل اثاث بالمدينة المنورة شركة نقل عفش بالمدينة المنورة شركة نقل اثاث بالمدينة المنورة نقل عفش بالمدينة المنورة أرخص شركة نقل عفش بالمدينة المنورة شركة تنظيف خزانات بالمدينة المنورة شركة غسيل خزانات بالمدينة المنورة تنظيف خزانات بالمدينة المنورة شركة عزل خزانات بالمدينة المنورة شركة تعقيم خزانات بالمدينة المنورة شركة تنظيف بالمدينة المنورة شركة تنظيف شقق بالمدينة المنورة شركة تنظيف منازل بالمدينة المنورة شركة تنظيف فلل بالمدينة المنورة شركة تنظيف عمائر بالمدينة المنورة شركة تنظيف سجاد بالمدينة المنورة شركة تنظيف كنب بالمدينة المنورة نقل اثاث بالمدينة المنورة شركة نقل عفش بالمدينة المنورة شركة نقل اثاث بالمدينة المنورة نقل عفش بالمدينة المنورة أرخص شركة نقل عفش بالمدينة المنورة
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://aayad.com/٪d8٪ba٪d8٪b3٪d9٪8a٪d9٪84-٪d8٪ae٪d8٪b2٪d8٪a7٪d9٪86٪d8٪a7٪d8٪aa- d8 a8 ٪٪٪٪ d8 d9٪ -7٪ 84٪ 85 ٪٪ d9 d8 d9٪ 8a sa ٪٪٪ d9 d8٪ 86 ٪٪٪ a9- d8 d9٪ -7 ٪٪٪ 84٪ 85٪ d9٪ 86٪ d9 d9٪ 88 ٪٪٪ b1٪ d8 a9 / d8 ***s://***aayad.com/٪d8٪b4٪d8٪b1٪d9٪83٪d8٪a9-٪d8٪aa٪d9٪86٪d8٪b8٪d9٪8a٪d9٪81-٪d8 a8 ٪٪٪ -7٪ d8 d9٪ 84٪ d9 85 ٪٪ d8 d9٪ 8a sa ٪٪٪ d9 d8٪ 86 ٪٪٪ a9- d8 d9٪ -7 ٪٪٪ 84٪ 85٪ d9٪ 86٪ d9٪ d9 88٪ d8٪ b1٪ d8٪ a9 / ***s://***elayad054950.com/ ***s://noorelmadena.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magdalena napisał:
o kurcze, źle podałam wrozka.vitalissa@gmail.com
 nie ze mną ciemnoto te numery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga na oszusta Czesława z Allegro o nazwie statyw666 jak sama liczba wskazuje to znak szatana. Wrózby tego pana nie maja nic wspólnego z jasnowidzeniem. Podaje się za jasnowidza a nie potrafi odpowiedziec na pytanie dotyczące najblizszej przyszlosci.  Jasnowidz, potrafi okreslic przyszlosc czlowieka az do chwili smierci poczynając od narodzin.Dodatkowo podaje ze ma doświadczenie we wróżeniu ponad 50 lat, więc od kiedy wrózy od kołyski? Radze nie korzystac z usług tego pana, bo mozna się nie mile rozczarować.  Pan namawia na rytuały i oferuje ściągnięcie klątwy bądz uroku, czy takiemu człowiekowi mozna zaufać? Ja juz nie skorzystałam, i moge powiedzieć szkoda czasu. Ten człowiek szuka zysku. Działa w imię zasady nie ważne co się wywróży, byle to było miłe bo się dobrze sprzedaje. Tak jak napisał ktoś wcześniej to naciągacz, Pewne jest tylko to, że na wróżbie on zarobi, ale nie ważne czy się sprawdzi czy nie, przecież zawsze można powiedzieć że są jakieś blokady, klątwy czy uroki, które on z chęcią za odpowiednią opłatą zdejmie.  Korzystałam z rytuału - na początku było ok, ale po czasie miałam co noc koszmary i lęki, chaos. To znikło, gdy zerwałam kontakt. Może to przypadek. Czegoż się spodziewać po osobie, która epatuje (nieprzypadkowo) w swoim loginie diabelskimi szóstkami z Apokalipsy? Osobiście uciekam od osób, które posługują się znakami uznanymi za satanistyczne, niepokojące, czarno-magiczne w swoich usługach. Co innego szeptucha, która pomaga modlitwą, a co innego osoba, która odwołuje się do negatywnych sił, które znajdują odbicie w loginie, używanej talii tarota (mam na myśli talie, gdzie wszystkie karty są ponure, makabryczne, ociekające krwią, śmiercią i są używane do każdej prognozy) czy ponurym wizerunku czy wystroju. Nie szukajcie pomocy u tego czlowieka!!! Unikać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi trafnie wywróżyła wróżka zinaida zmianę pracy tzn dostałąm oferte nieposdziewaną i przeszłąm do innej pracy po 11 latach :) także się sprawdziło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wierze w to,że są osoby co maja dar czy talent ,nie wiem ale pare razy wrozylam u roznych pan,ostatnio  ***wrozkazinaida.prv.pl   wrozka z tej strony napisala mi cos co mnie zalamaoi i nie dlatego ze sie przestraszylam,a dlatego ze to prawda sama byla,taki moj sekret uczuciowy,tu moge to zdradzic ,zakochalam sie w kuzynie,a ta mi napisala,ze ciazy na mnie zakazane uczucie ,ktore ukrywam do kogos z  kim jestem spokrewniona,kurcze,przestraszylam sie nie na zarty,nigdy nie pojde do wrozki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Witam,swego czasu zdecydowałam się na postawienie tarota. Skorzystałam z ***niemartwsie.pl - tarocista Ewa. Na początku spoglądałam na to sceptycznie, ale z czasem zaczęłam się przekonywać. Do tej pory korzystam ze stawiania tarota chodź podchodzę do tego z lekkim dystansem. Nie zawsze jest to co chciałabym usłyszeć ale zawsze daje mi to kopa do działania :) Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,swego czasu zdecydowałam się na postawienie tarota. Skorzystałam z ***niemartwsie.pl - tarocista Ewa. Na początku spoglądałam na to sceptycznie, ale z czasem zaczęłam się przekonywać. Do tej pory korzystam ze stawiania tarota chodź podchodzę do tego z lekkim dystansem. Nie zawsze jest to co chciałabym usłyszeć ale zawsze daje mi to kopa do działania :) Polecam
 Postaw sobie bańki co będzie z korzyścia dla twojego zdrowai i kieszeni. Rada absolutnie za free.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kurcze, źle podałam wrozka.vitalissa@gmail.com
 widzisz ciemnoto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam bloga z opiniami urokimilosne-opinie.blogspot.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja szczerze polecam pania z tej strony  ***wrozkazinaida.prv.pl    ktora takze ma meila takiego wrozkazinaida@wp.pl ta pani pomogla mi rozwizac problemy malzenskie doradzila zawodowo i takze potrafi porozmawiac doradzic dodac otuchy podtrzymac na duchu po ludzku po prostu i uczciwa takze ja moge polecic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez polecam te wrozke to jest wrozka zinaida warszawa chyba i tez online korzystalam z wrozb duzo sie sprawdza osoba wiarygodna i ciepla pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam Wróżkę Alicje jest to bardzo miła i sympatyczna osoba! korzystam z jej usług od kilku lat na około 30 wróżb tylko dwie sie nie sprawdziły, ona jest porostu aniołem nie do opisania. można u niej zamówić jedno lub 3 pytania...;,/ jej strona to  wrozkaalicja.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałabym zaprosić wszystkich którzy chcą skorzystać z wróżby online przez internet. Wykonuje rozkład tarota przez internet, masz możliwość bezpiecznego i szybkiego zakupu na mojej stronie internetowej  wrozkaalicja.pl za posrednictwem paypal i dotpay.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem co ma wspólnego wiara z wróżbami. Bóg każe nam się pogodzić z losem i akceptować to co stawia na naszej drodze. Ja jestem katoliczką i korzystam z pomocy tarota. To nie są "czary" czy wszechpojeta magia, a zdolność odczytaywania przyszłości. Nietkórzy zostali specjalnie obdarzeni przez Boga darem przewidywania i nie powinno to podlegać krytyce. Oczywiście naciągacze i pseudo wróżki nie powinny naciągać ludzi. Jednak jak wytłumaczyć np. wróżkę Agnelye? Od 2 lat korzytsam z jej usług i to co czyta specjalnie dla mnie z tarota sprawdza się w 95%. Jak to możliwe, że bez talentu od Boga mogłaby coś takiego uczynić. Oczywiście szanuje każde poglądy, ponieważ jak powołujesz wiara wymaga zrozumienia. Jednak nie warto tak radykalnie oceniać bez znajomości tematu. Dla pozostałych szukających wróżki godnej polecenia: ***s://***ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocistka-agnelya
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, ja wierzę we wróżki. Może i jeszcze trzy lata temu miałam jakieś obawy oraz wątpliwości, ale nastał taki czas zły w moim życiu w maju 2017, że potrzebowałam wsparcia kart, wróżby jakiegoś potwierdzenia swoich obaw dotyczących narzeczonego. Koleżanka z pracy, a pracuję na poczcie, poleciała mi bardzo stanowczo Pana Pawła Jaśniaka. Napisałam do niego, dostałam trzy propozycje współpracy: wróżba na email, wróżba na telefon Pan Paweł dzwoni, wróżba wizyta w domu. Nie miałam odwagi jechać do niego, zrobiłam to dopiero w tym roku, po 3 latach współpracy jako "stała klientka" :), skorzystałam za pierwszym razem z emiala. Napisałam pytania i dostałam za 3 dni odpowiedzi. Teraz jestem i po rozmowach telefonicznych z Panem Jaśniakiem, a także po wróżbie w domu. Bardzo dużo zawsze się dowaiduję, Kiedy Pan Paweł Jaśniak mówi, że za 3 tygodnie będzie to i to i dowiem się o czymś co on wskazuje, to na prawdę to się dzieje. Jestem w stanie podpisać się pod stwierdzeniem, że to bardzo ale to bardzo dobry wróżbita, miły człowiek i bardzo życzliwy zacny starszy Pan. POLECAM GO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...